17.03.2018
Česká liga žáků U 15, 15. kolo
Příbram vs. Liberec
Branky: 23. Šimek, 70. Kubart (pen.). - 72. Polanský
Příbram: Horníček - Dastych. Kubart, Řehák, Malinský - Gočaltovský, Šimek - Formáček (61. Polívka), Sychra (71. Řezníček), Balog (50. Flídr) - Lebiš (66. Kulhánek)
Liberec: Smrkovský – Vokurka, Lojín, Hošťálek, Kareš (66´ Češka) – Navrátil, Naswetter, Kubík, Zemánek, Polanský - Vohradský
Po vyrovnaném úvodu, se jako první dostal do šance Polanský, který po míči za obranu nedokázal přehodit vybíhajícího brankáře. Nedáš dostaneš, i tentokrát platilo toto pravidlo. Krátce po šanci Polanského, prošli hráči Pardubic středem a vstřelili úvodní branku. I druhý poločas byl vyrovnaný, žádný z týmů si nevytvořil trvalejší převahu a hra se odehrávala spíše mezi vápny. V 70´ se soupeř dostal do ojedinělé brejkové situace, ze které vytěžil penaltu. Po centru si v pokutovém území nepohlídal Vokurka protihráče a nešikovně ho fauloval. Za dvě minuty využil zaváhání Pardubické obrany Polanský. Nepovedený výkop brankáře Smrkovského našel Vohradského a ten přihrál Polanskému, který utekl obránci a obstřelil brankáře. Vyrovnat jsme bohužel už nestihli. Komentář trenéra Strejce: Vyrovnaný zápas v poli i na šance, akorát soupeř proměnil o jednu více, opět z penalty (zase zbytečně fauloval Vokurka). S obranou fází jsem celkem spokojen, stále nás trápí individuální chyby, které nás stojí i lepší výsledky. V útočné hře nám chybí více kreativity a nápadů, díky kterým bychom soupeře něčím překvapili.
sobota 27.7.2024
Příprava A-tým, přát.
SK Petřín Plzeň
26. 07. 2024
???? Anketujeme... co budeme sledovat v telce na olympiádě? #pribram #fotbal #trending #anketa
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School