20.03.2018
I.Celostátní liga U 19, 21. kolo
Příbram
Teplice
Branky: 52. a 75. Polidar. 16. Hloušek (p)
Příbram: Beran - Jelínek, Puchmertl, Benda, Mezera, Šíma, Hloušek (82. Belej), Lukavský (76. Pecka), Polidar, Janota (69. Jílek), Klán

Domácí zápas U-19 se povedl

Tomáš Větrovský

Ve čtvrtek se odehrálo 21.kolo celostátní ligy U19. Naše hráče čekal tým Teplic, který na jaře ještě neprohrál. Bylo jasné, že to bude velmi těžký soupeř, který bude velmi sebevědomý a hladový po vítězství.
Od začátku zápasu byl soupeř důrazný v osobních soubojích. Snažil se o rychlý přechod do útoku. Hra byla spíše více bojovná než technická. V 16. minutě se individuální akcí dostal do pokutového území Hloušek a byl skluzem ze strany faulován. Nařízenou penaltu proměnil faulovaný Hloušek. Příbram branka povzbudila a začala přebírat iniciativu nad soupeřem. Do konce poločasu se skóre neměnilo a do šaten se šlo za stavu 1:0. Do druhého poločasu vstoupila Příbram velmi aktivně. Kombinovala, držela míč a odměnou ji byly dvě branky Polidara. Příbram zaslouženě vyhrála 3:0 a získala cenné 3 body. Trené Daniel Huňa: "Hráči věděli, že hrají o důležité body. Celý týden pracovali velmi poctivě a vypadali velmi dobře. Jsem moc rád, že se to zvládlo a doufám, že se nadále budeme zlepšovat a hrát dobrý fotbal."
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners