02.05.2018
Branky: 2. Šimáček, 43. Fortelný, 89. Konopásek
Žluté karty: Šnajdr - Pecka
Rozhodčí: Cichra - Švorc, Toman
Sparta: Kotek - Tvaroh, Plechatý, Boula, Šnajdr, Fortelný (82. Sedláček), Šimáček, Pudhorocký (67. Kozák), Hezoučký (63. Flak), Konopásek, Patrák
Příbram: Beran - Petrlík, Benda, Mezera, Janota (75. Polidar), Ptáček, Hloušek (87. Jelínek), Čížek, Vlček, Šíma, Pecka (65. Nezník)

Utkání ovlivnila rychlá branka

Jan Vostrý

V úterý naše hráče čekal další těžký zápas na hřišti Sparty Praha, která už 7 zápasů v řadě neprohrála.
Vstup do zápasu se Příbrami vůbec nepovedl. Hned v první minutě inkasovala. Na herním projevu hostů brzký gól nebyl znát. Hrál velmi aktivně, napadal rozehrávku soupeře a snažil se dobře kombinovat a držet míč. Příbram si nedokázala vypracovat mnoho kvalitních přihrávek nebo centrů do pokutového území a ohrozit tak Spartu. Zápas nakonec skončil 3:0, kdy každou branku Sparty, Příbram zbytečně darovala. Trenér Daniel Huňa: "Když jedete na Spartu, tak je jasné že hráči mají v hlavách obrovskou kvalitu Sparty. To se také potvrdilo hned v první minutě, kdy jsme inkasovali velmi lacinou branku. Jsem ale velmi rád že to kluci nezabalili a hráli velmi kvalitní kombinační fotbal. Co nás ale v tomto zápase trápilo byla před finální a samozřejmě finální fáze. Věřím, že do dalších zápasu budeme více aktivní směrem dopředu, než to bylo právě v tomto zápase."
sobota 20.7.2019
SFC Opava
14. 07. 2019
Zeman: Remíza může být spravedlivá, ale já ji neberu