14.04.2018
I.Celostátní liga U 19, 25. kolo
Olomouc vs. Příbram
Branky: 2. Šimáček, 43. Fortelný, 89. Konopásek
Olomouc: Kotek - Tvaroh, Plechatý, Boula, Šnajdr, Fortelný (82. Sedláček), Šimáček, Pudhorocký (67. Kozák), Hezoučký (63. Flak), Konopásek, Patrák
Příbram: Beran - Petrlík, Benda, Mezera, Janota (75. Polidar), Ptáček, Hloušek (87. Jelínek), Čížek, Vlček, Šíma, Pecka (65. Nezník)
Vstup do zápasu se Příbrami vůbec nepovedl. Hned v první minutě inkasovala. Na herním projevu hostů brzký gól nebyl znát. Hrál velmi aktivně, napadal rozehrávku soupeře a snažil se dobře kombinovat a držet míč. Příbram si nedokázala vypracovat mnoho kvalitních přihrávek nebo centrů do pokutového území a ohrozit tak Spartu. Zápas nakonec skončil 3:0, kdy každou branku Sparty, Příbram zbytečně darovala. Trenér Daniel Huňa: "Když jedete na Spartu, tak je jasné že hráči mají v hlavách obrovskou kvalitu Sparty. To se také potvrdilo hned v první minutě, kdy jsme inkasovali velmi lacinou branku. Jsem ale velmi rád že to kluci nezabalili a hráli velmi kvalitní kombinační fotbal. Co nás ale v tomto zápase trápilo byla před finální a samozřejmě finální fáze. Věřím, že do dalších zápasu budeme více aktivní směrem dopředu, než to bylo právě v tomto zápase."
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.