02.05.2018
Branky: 11. Vrba, 73. Kepl - 61. Polidar
Žluté karty: Míka, Petr, Koranda
Rozhodčí: Fišer - Cihlář, Štrincl
Plzeň: Mařík – Žilák, Hranáč (70. Koranda), Míka, Brož (55. Halász) – Uzlík, Šulc, Petr – Vrba, Kepl, Němec (60. Selnar)
Příbram: Beran – Petrlík, Benda, Mezera, Janota, Ptáček (59. Polák), Hloušek (84. Puchmertl), Polidar, Vlček, Šíma, Pecka (78. Čížek)

Těsná porážka

Tomáš Větrovský

Hráče dorostu U19 čekal další dvojzápas během čtyř dní, které odehráli venku se soupeři, kteří bojují o titul v celostátní lize dorost.
Nejdříve čekal tým staršího dorostu zápas na hřišti Viktorie Plzeň. Toto utkání bylo ve velkém tempu. Hrálo se nahoru, dolů a byla jen otázka, kdo bude mít více štěstí a zvládne tento zápas bodově. Nakonec hosté odjeli velmi smutní, že nezískali v tomto zápase ani bod a prohráli 2:1. Trenér Daniel Huňa: "Mrzí mě, že nevezeme alespoň bod. Hráči pracovali velmi dobře a určitě jsme si nezasloužili prohrát."
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners