05.06.2018
I.Celostátní liga U 19, 29. kolo
Karviná vs. Příbram
Branky: 36. Pařízek (vlastní)
Karviná: Beran, Petrlík, Mezera, Benda, Šíma, Vlček, Hloušek, Pecka (73. Vavruška), Janota, Polidar (30. Polák), Ptáček (90. Čížek)
V tomto zápase šlo o důležité body. Příbram hrála velmi aktivně a nepouštěla soupeře do žádné velké šance. Ani Příbram nebyla velmi aktivní v pokutovém území soupeře, ale dokázala si vytvořit tři velmi dobré šance. Nakonec Příbram proměnila jednu kombinační akci, za přispění hostujícího hráče, který si vstřelil vlastní gól. Příbram soustředěně bránila, až na jednu situaci v 91. minutě, kdy po chybě v obraně, domácí podržel brankář Beran. Příbram nakonec vyhrála 1:0 Trenér Daniel Huňa: Hráči pracovali velmi dobře a zaslouženě jsme vyhráli. Jen mě mrzí poslední minuta utkání, kdy jsme špatně vyřešili jednu situaci, ve které nás podržel brankář Beran.
neděle 24.1.2021
FK Jablonec
20. 01. 2021
TISKOVKA // Pavel Horváth zklamaně hodnotí porážku s Dynamem
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.