02.06.2018
I.Celostátní liga U 19, 32. kolo
Příbram vs. Hradec K.
Branky: 36. Pařízek (vlastní)
Příbram: Beran, Petrlík, Mezera, Benda, Šíma, Vlček, Hloušek, Pecka (73. Vavruška), Janota, Polidar (30. Polák), Ptáček (90. Čížek)
V tomto zápase šlo o důležité body. Příbram hrála velmi aktivně a nepouštěla soupeře do žádné velké šance. Ani Příbram nebyla velmi aktivní v pokutovém území soupeře, ale dokázala si vytvořit tři velmi dobré šance. Nakonec Příbram proměnila jednu kombinační akci, za přispění hostujícího hráče, který si vstřelil vlastní gól. Příbram soustředěně bránila, až na jednu situaci v 91. minutě, kdy po chybě v obraně, domácí podržel brankář Beran. Příbram nakonec vyhrála 1:0 Trenér Daniel Huňa: Hráči pracovali velmi dobře a zaslouženě jsme vyhráli. Jen mě mrzí poslední minuta utkání, kdy jsme špatně vyřešili jednu situaci, ve které nás podržel brankář Beran.
sobota 15.8.2020
Příprava A-tým, přát.
FK Dukla Praha
10. 08. 2020
Jaroslav Starka: Není mi po chuti, že nás chtějí testovat každý zápas
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.