Slovácko: Trmal – Daníček, Flasar, Hani, Hofmann, Mareš (68. Řehola), Minx (76. Hrabina), Pospíšil, (84. Hajnoš) Šimko, Tischler, Vaďura
Příbram: Kočí – Anýž, Čížek, Jelínek, Jílek (58. Sirotek), Klán (82. Lojín), Mustafič (68. Vavruška), Nezník (82. Vokurka), Ric, Schwendt, Vávra

Slovácko těsně porazilo Příbram

Tomáš Větrovský

V dohrávce 5. kola nadstavbové skupiny A se střetly celky Slovácka a Příbrami. Vyrovnaný duel nakonec rozhodl jediný gól, který vstřelil v 37. minutě Jan Minx.
vod duelu patřil domácím, kteří si po šesti minutách hry vypracovali první šanci. V té ocitl Pospíšil, jenž hlavičkoval sám po dobře sehraném rohovém kopu, brankář Středočechů Kočí však vyrazil jeho pokus nad břevno. S přibývajícími minutami se ale srovnala a dopředu se začali tlačit také Příbramští. Možnost otevřít skóre duelu ale měli po čtvrthodině hry opět domácí, když se po parádní kolmici ze středu hřiště dostal za obranu Tischler, svůj sólový únik ale neproměnil, když brankář hostů opět dobře zasáhl. Do vedení se domácí dostali až v 37. minutě, kdy odražený míč propadl do vápna na Jana Minxe a ten tvrdou přízemní střelou zamířil k protější tyči. Druhou půli, do níž hosté vstupovali s jednobrankovým mankem, provázely v úvodu oboustranné nepřesnosti. Domácí spoléhali na pevnou a neprostupnou obranu, na níž s přibývajícím časem hasly všechny útoky Příbrami. Hosté s blížícím se koncem stupňovali svůj tlak. Dobře pálil čtvrthodinu před koncem Ric, ale jeho pokus byl zablokován. Středočeši sice svého soupeře na konci opět zmáčkli, větší šance, natož branky, se však nedočkali. Slovácko díky trefě zvládlo duel poměrem 1:0 a připsalo si tři body.