ČLD U18, 22. kolo
Příbram B vs. Písek
Branky: 10. Zemánek, 11. Hošek, 44. Sirotek, 50. Gabriel, 63. Dvořák, 73. Navrátil, 85. Sirotek, 88. Gabriel - 58. Kvasnička
Žluté karty: Říha, Mařík (oba Písek)
Rozhodčí: Vyhnanovský - Malý, Glogar
Příbram B: Trnka – Čížek (46. Gabriel), Vošmik, Lojín, Hošek – Obdržal (46. Dvořák), Zemánek (73. Broda), Vavruška (46. Budínský) – Navrátil (73. Pech), Sirotek, Polanský

Potvrzená role favorita

Jan Vostrý

Osmnáctka vstoupila úspěšně do jarních bojů a proti Písku si připsala vysoké a zasloužené vítězství.

Starší dorost U18 odehrál tuto neděli na domácí půdě první jarní soutěžní utkání. Soupeřem mu byl Písek, který se v tabulce nacházel o několik příček pod námi. Již od začátku zápasu naplňoval náš tým roli favorita a fotbalovějšího týmu. Během zápasu sice příbramští povolili hostům jednou skórovat a vytvořit si ještě několik slibných příležitostí, ale jinak byla naše „osmnáctka“ po celý zápas lepší, musela se pouze vyrovnat soupeřově důrazu. O poločase bylo skóre již 3:0 a v závěru zápasu se domácí celek radoval z vysokého a zaslouženého vítězství 8:1, když se gólově prosadili, jak kmenoví hráči týmu, tak i hráči mladších ročníků.

AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners