FK VIAGEM PŘÍBRAM
Česká liga žáků U 15, 14. kolo
Slavia vs. Příbram
Branky: 12. Ambros, 15. Sládek, 21. Beneš - 22. Deml
Příbram: Harásek – Jurica (36. Forejt), Hevessy, Sýbek, Krejčí (43. Havlík) – Plesl, Čížek, Deml (60. Garlík), Šimůnek – Huňa, Včelák (50. Krym)

Soupeř rozhodl utkání hned v úvodu

Aleš Majer

Přílišný respekt ze soupeře a tři rychlé branky rozhodly utkání již v prvním poločase.

Hodnocení trenéra Aleše Majera: „V zápase s prvním týmem tabulky a velkým favoritem jsme neměli do utkání dobrý vstup, hráli jsme s velkým respektem, nebyli jsme dostatečně odvážní při hře s míčem, při presingu nám chyběla větší agresivita. Soupeř se zaslouženě a rychle dostal do vedení 3:0, nám pomohl gól na 3:1, po kterém jsme začali hrát mnohem odvážněji, dokázali jsme se udržet na míči a přestali jsme domácí pouštět do gólových příležitostí.

Ve druhém poločase se hrál otevřený fotbal, my jsme za stavu 3:1 neproměnili pokutový kop, domácí v šancích vychytal skvělý Harásek. V kontextu minulých utkání proti tomuto soupeři jsme odehráli solidní utkání, přesto byli domácí lepším a kvalitnějším týmem. Věříme, že postupně se kluci v individuálních dovednostech hráčům Slavie přiblíží ještě více, tak, aby byli ještě více rovnocennými soupeři.“

sobota 20.8.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 4. kolo
SK Líšeň 2019
FK VIAGEM PŘÍBRAM
13. 08. 2022
Hodnocení zápasu s Karvinou od Marka Nikla
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
AmadeusAmadet a.s.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.