I.Celostátní liga U19, 25. kolo
Branky: 27., 70- Ratica - 57. 87. Budínský
Žluté karty: Vajda - Jelínek, Šíma, Gabriel, Puchmertl
Rozhodčí: Antoníček - Trigas, Žurovec
1.FK Příbram: Melichar, Jelínek, Mezera, Puchmertl, Šíma, Vlček (85 Navrátil), Sirotek (75 Vavruška), Švestka (46 Vohradský), Belej, Gabriel, Budínský

I přesto že U19 nezískala 3 body, odehrála kvalitní utkání

Daniel Huňa

Dorostenci dokázali dvakrát vyrovnat nepříznivý stav utkání a nakonec získat i bonusový bod v penaltovém rozstřelu.

Na velmi dobře připraveném hřišti v Karviné, se odehrál zápas, kde Příbram zahodila velké množství šancí. I když Příbram dvakrát prohrával po hrubých chybách, tak největší problém byl v pokutovém území soupeře, kde jsme nedokázali využít velmi dobré příležitosti. Zápas tak skončil 2:2 a šlo se na penalty, ve kterých byli lepší hosté a zaslouženě získali o bod více.

Trenér Huňa: Chyby se dělají, to do fotbalu patří. Smůla je že jich uděláme tak málo a soupeř nás hned po trestá. Na druhou stránku nedokážeme využít šance, které máme. Je potřeba od hráčů více agresivity a vůle dát gól.

AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners