I.Celostátní liga U19, 26. kolo
Branky: 63. Vlček
Žluté karty: Šíma - Matuška, Talovierov
Rozhodčí: Vlasjuk - Štefan, Vyhnanovský
Příbram: Melichar, Jelínek, Mezera, Puchmertl, Šíma, Vlček, Budínský, Sirotek (72. Nezník), Belej (89. Vavruška), Švestka (64. Vohradský), Gabriel

U19 - Vítězná domácí rozlučka

Daniel Huňa

Poslední domácí zápas v této sezóně, tým U19 zvládla a zvítězil

Od začátku zápasu bylo vidět, že právě Příbram bude dobývat branku hostů. České Budějovice hráli ze zabezpečené obrany a čekali na brejky a standardní situace. Ale Příbramská defenzíva fungovala na jedničku a nepustila soupeře do žádné vyložené šance. Zato Příbram si vytvořila několik velmi dobrých příležitostí, hlavně ve druhém poločase. Ale díky velmi dobrým zákrokům hostujícího brankáře a špatného řešení v koncovce Příbramských hráčů, skončilo toto utkání 1:0, kdy se prosadil Vlček.

Trenér Huňa: Zase se potvrdilo, že se nám nedaří ve finální fázi. Nedokázali jsme využít tak velké příležitosti, které jsme měli. Na druhou stránku musím pochválit defenzívu, která fungovala velmi dobře a nedovolila soupeři, aby ohrozil naší branku.

AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.