1.FK Příbram
23.05.2019
I.Celostátní liga U19, 26. kolo
1:0
Příbram vs. Č. Budějovice
Branky: 63. Vlček
Žluté karty: Šíma - Matuška, Talovierov
Rozhodčí: Vlasjuk - Štefan, Vyhnanovský
Diváci: 80
Příbram: Melichar, Jelínek, Mezera, Puchmertl, Šíma, Vlček, Budínský, Sirotek (72. Nezník), Belej (89. Vavruška), Švestka (64. Vohradský), Gabriel

U19 - Vítězná domácí rozlučka

Daniel Huňa

Poslední domácí zápas v této sezóně, tým U19 zvládla a zvítězil

Od začátku zápasu bylo vidět, že právě Příbram bude dobývat branku hostů. České Budějovice hráli ze zabezpečené obrany a čekali na brejky a standardní situace. Ale Příbramská defenzíva fungovala na jedničku a nepustila soupeře do žádné vyložené šance. Zato Příbram si vytvořila několik velmi dobrých příležitostí, hlavně ve druhém poločase. Ale díky velmi dobrým zákrokům hostujícího brankáře a špatného řešení v koncovce Příbramských hráčů, skončilo toto utkání 1:0, kdy se prosadil Vlček.

Trenér Huňa: Zase se potvrdilo, že se nám nedaří ve finální fázi. Nedokázali jsme využít tak velké příležitosti, které jsme měli. Na druhou stránku musím pochválit defenzívu, která fungovala velmi dobře a nedovolila soupeři, aby ohrozil naší branku. 

Fotogalerie
Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.