02.05.2019
1.FK Příbram vs. 1. FC Slovácko
Žluté karty: Bemda, Sirotek, Vlček - Kohút, Škrabal
Rozhodčí: Hocek - Vnuk, Cichra
1.FK Příbram: Melichar, Jelínek, Šíma, Mezera, Benda, Vlček, Švestka (81. Vavruška), Sirotek (87. Gabriel), Budínský (75. Polanský), Belej, Vohradský

U19 - Po dvou porážkách výhra na penalty

Daniel Huňa

Dorost U19 po dvou porážkách konečně zabral a po výhře na penalty si znovu připsal body do tabulky.

Zápas se hrál na hlavním hřišti 1.FK Příbram. Pro hráče to bylo určitě příjemné zpestření. A na Příbrami byla vidět velká chuť uspět. Právě oni určovali tempo hry a cpali se do zakončení. Ale ne a ne vstřelit gól i díky velmi dobrému výkonu brankáře hostů. A když zápas skončil 0:0, tak o vítězi museli rozhodnout penalty. V těch byli jednoznačně lepší domácí, kteří proměnili hned 3 první pokutové kopy na rozdíl od soupeře, který neproměnil ani jednu i díky skvělému brankáři Melicharovi.

Trenér Huňa: Jsem rád, že jsme nepustili soupeře do žádné velké šance a že jsme udrželi čisté konto. Ale mrzí mě naše neproměněné situace. Už v Olomouci nám scházela větší kvalita v zakončení a i v tomto utkání chyběl větší hlad po gólu.

AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners