I.Celostátní liga U 17, 29. kolo
M. Boleslav vs. Příbram
Branky: 40. Svoboda
Rozhodčí: Nejedlo – Leška, Vokoun
Příbram: Boudník – Schindler, Krotil, Nikl (55. Vošmik), Dvořák – Lisý, Hrudka, Landa – Vott, Patrovský (62. Habart), Kudelňák (46. Čížek)

U17 - Rozhodla jediná branka

Daniel Tarczal

​V dalším zápase jsme se utkali s týmem Mladé Boleslavi.

Zápas to byl herně vyrovnaný, z naší strany bohužel bez většího počtu šancí ke skórování. Po zisku míče nám dělaly velké problémy první dvě až tři nahrávky potřebné, obzvláště na hřišti větších rozměrů, ke zklidnění hry. Tak se převážně druhý poločas odehrál ve veliké únavě po zbytečných ztrátách. A jelikož nám domácí v prvním poločase vstřelili branku po chybě v rozehrávce, zůstaly všechny tři body v Mladé Boleslavi

sobota 28.11.2020
FK Mladá Boleslav
22. 11. 2020
Pavel Horváth hodnotí remízu v Brně
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTODERASITY s.r.o.