ČLD U18, 17. kolo
Branky: 77. Vokurka - 5. Kratochvíl, 43. Azilinon, 55. Novák
Žluté karty: Lojín, Zemánek, Polanský - Slanina
Rozhodčí: Machýček - Glogar, Dobrava
Příbram B: Smrkovský - Skočdopole (54. Vokurka), Mezera, Lojín, Zemánek (69. Čížek J.), Polanský, Navrátil (75. Vošmik), Vlček, Nezník, Matoušek (60. Vott), Čížek M.

Po 9 výhrách v řadě nás zastavil Benešov

Daniel Huňa

Po nepovedeném utkání skončila dlouhá řada výher.

Příbram U18 začala velmi aktivně, ale nedokázala se prosadit v pokutovém území soupeře. Benešov dobře bránil a čekal na chybu domácích hráčů. Dočkali se už v 5. minutě, kdy po chybě hráčů se dostal na polovině hřiště k odraženému míči hostující hráč a pohotovým zakončením přehodil brankáře. Příbram se nadále tlačila do koncovky, ale ne a ne dát branku. Zápas nakonec skončil 1:3 a po šňůře 9 výher zápas prohráli.

Ohlasy trenérů

Naši hráči nepodali dobrý výkon, některé výkony byli velmi špatné. Nejvíce nás trápila finální fáze. Chyběl nám tam větší důraz.

středa 21.4.2021
Bohemians Praha 1905
18. 04. 2021
Tiskovka s Jozefem Valachovičem: Chválím každého, kdo dnes v našem dresu nastoupil
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.