ČLD U18, 17. kolo
Branky: 77. Vokurka - 5. Kratochvíl, 43. Azilinon, 55. Novák
Žluté karty: Lojín, Zemánek, Polanský - Slanina
Rozhodčí: Machýček - Glogar, Dobrava
Příbram B: Smrkovský - Skočdopole (54. Vokurka), Mezera, Lojín, Zemánek (69. Čížek J.), Polanský, Navrátil (75. Vošmik), Vlček, Nezník, Matoušek (60. Vott), Čížek M.

Po 9 výhrách v řadě nás zastavil Benešov

Daniel Huňa

Po nepovedeném utkání skončila dlouhá řada výher.

Příbram U18 začala velmi aktivně, ale nedokázala se prosadit v pokutovém území soupeře. Benešov dobře bránil a čekal na chybu domácích hráčů. Dočkali se už v 5. minutě, kdy po chybě hráčů se dostal na polovině hřiště k odraženému míči hostující hráč a pohotovým zakončením přehodil brankáře. Příbram se nadále tlačila do koncovky, ale ne a ne dát branku. Zápas nakonec skončil 1:3 a po šňůře 9 výher zápas prohráli.

Ohlasy trenérů

Naši hráči nepodali dobrý výkon, některé výkony byli velmi špatné. Nejvíce nás trápila finální fáze. Chyběl nám tam větší důraz.

FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO