24.03.2019
Branky: 38. Mischnik
Žluté karty: Mezera (P)
Rozhodčí: Benedikt – Kroutl, Hnilička
Příbram B: Smrkovský – Skočdopole, Vokurka, Lojín, Čížek – Zemánek, Mezera, Vavruška – Matoušek (55. Vohradský), Navrátil, Polanský

U18 - Zbytečná prohra

Daniel Tarczal

​I přes herní převahu po dobu celého zápasu jsme nedokázali vstřelit ani jednu branku na hřišti Táborska.

Domácí se v prvním poločase dostali především po našich individuálních chybách do tří slibných brankových příležitostí a bohužel i jednu proměnili. Jinak náš tým na hřišti dominoval, kdy zejména celý druhý poločas strávil soupeř v blízkosti svého pokutového území. Pouze nekvalitou ve finální fázi jsme se připravili o vítězství, takže se nakonec domácí probránili a prozdržovali k jistě cenným třem bodům.

středa 21.4.2021
Bohemians Praha 1905
18. 04. 2021
Tiskovka s Jozefem Valachovičem: Chválím každého, kdo dnes v našem dresu nastoupil
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.