FK VIAGEM PŘÍBRAM
Branky: 38. Mischnik
Žluté karty: Mezera (P)
Rozhodčí: Benedikt – Kroutl, Hnilička
Příbram B: Smrkovský – Skočdopole, Vokurka, Lojín, Čížek – Zemánek, Mezera, Vavruška – Matoušek (55. Vohradský), Navrátil, Polanský

U18 - Zbytečná prohra

Daniel Tarczal

​I přes herní převahu po dobu celého zápasu jsme nedokázali vstřelit ani jednu branku na hřišti Táborska.

Domácí se v prvním poločase dostali především po našich individuálních chybách do tří slibných brankových příležitostí a bohužel i jednu proměnili. Jinak náš tým na hřišti dominoval, kdy zejména celý druhý poločas strávil soupeř v blízkosti svého pokutového území. Pouze nekvalitou ve finální fázi jsme se připravili o vítězství, takže se nakonec domácí probránili a prozdržovali k jistě cenným třem bodům.

pátek 30.9.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 10. kolo
FK VIAGEM PŘÍBRAM
SK Sigma Olomouc B