ČLD U18, 20. kolo
Č. Budějovice B vs. Příbram B
Branky: 37., 89. Krch, 46. Vott (vl), 75. Vítovec, 83. Etemike - 51. Vohradský, 57. Polanský, 65. Pech
Rozhodčí: Vrchota – Votava, Zabilka
Příbram B: Boudník - Matoušek, Vokurka, Nikl, Hošek (46. Vott) – Dvořák, Lisý (79. Kynkor Michal), Zemánek, Navrátil, Vohradský (62. Kudelňák), Polanský (62. Pech)

U18 - Zlepšený výkon na body nestačil

Daniel Tarczal

​V šestém jarním zápase na půdě Budějovic jsme předvedli herně nejpovedenější výkon.

Hosté se na naší polovinu dostávali jen zřídka po naší občasné chybě v rozehrávce. Bohužel jen díky naší nemohoucnosti ve finální fázi a neproměnění minimálně půltuctu gólových příležitostí se šlo do kabin po 45 minutách za stavu 1-0 pro domácí.

Na začátku druhého poločasu jsme si hned v první minutě vstřelili nešťastnou vlastní branku. Ani to naše chlapce neodradilo od konstruktivní hry a následující šance přinesly otočení stavu na 2-3. V posledních fázích zápasu se již naplno projevila únava a kupení nepřesností, kterých silově daleko vyspělejší hráči využili k obratu. Zápas jsme tedy nakonec prohráli 5-3 po velmi vydařeném výkonu, potřeba je se však zaměřit na větší kvalitu zejména v útočném pokutovém území.

sobota 30.5.2020
SK Sigma Olomouc
26. 05. 2020
Kouč ostravského týmu Luboš Kozel hodnotí duel s Příbramí
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.11teamsports
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.