1.FK Příbram
15.04.2019
ČLD U18, 21. kolo
0:5
V. Žižkov vs. Příbram B
Branky: 24 Navrátil, 49 Habart, 59 a 66 Vohradský, 86 Pech
Rozhodčí: Hlaváček - Jelínek, Stránský
Diváci: 40
Příbram B: Trnka (46. Smrkovský) - Skočdopole, Vokurka, Vošmik (46. Švestka), Jílek, Vohradský (76. Dařena), Nezník, Navrátil, Matoušek, Vavruška (65. Broda), Habart (73. Pech)

U18 odehrála utkání na hřišti 4. týmu tabulky Žižkova

Daniel Huňa

Z očekávaného utkání nakonec byla jasná záležitost a vysoká výhra pro Příbram.

Do 10. min. to vypadalo, že to bude velmi těžký vyrovnaný zápas. Ale opak byl pravdou. Příbram po nich převzala iniciativu na hřišti. Velmi dobře držela míč a kombinovala. Vytvářela si spoust brankový Příležitostí a odměnou jí byla zasloužená výhra 0:5.

Trenér Huňa: Do zápasu nastoupil velmi mladý tým, který odehrál asi nejlepší zápas v sezóně. Jsem moce rád, že se nám dařilo velmi dobře držet míč a opravdu si zápas užívat. Hráči ale musí nadále na sobě hodně pracovat. Jedna věc mě ale velmi mrzí a to je zranění Vokurky, který podal velmi dobrý výkon. Věřím, že to nebude nic vážného a že Standu uvidíme co nejdříve zpět na hřišti. 

Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
sobota 29.2.2020
FORTUNA:LIGA, 23. kolo
14:30h
1.FK Příbram
FK Mladá Boleslav
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
24. 02. 2020
Zařvi si v kulichu
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramFORTUNA:LIGAFORTUNANikeNIOsport agency a.s.Top4Football
Mediální partneři
Pribram.czRock Rádio
Partneři
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners