29.04.2019
ČLD U18, 23. kolo
Meteor vs. Příbram B
Branky: 21. a 76. Novotný, 26. a 32. Jarovský, 73. Skočdopole (vl)
Žluté karty: Slavata
Rozhodčí: Gunitš – Toman, Tikal
Příbram B: Smrkovský – Skočdopole, Lojín, Vošmik (46. Nikl), Matoušek – Dvořák (46. Habart), Vavruška, Navrátil – Vott (46. Landa), Vohradský, Polanský

U18 - Vysoká porážka

Daniel Tarczal

V devátém jarním zápase jsme zcela zaslouženě prohráli na hřišti pražského Meteoru.

Soupeř byl sice fotbalově horší, když jsme si mezi vápny vytvořili optickou převahu, ale jeho touha po vítězství byla po celý zápas daleko větší. Naše nedůslednost ve vápně vlastním a prakticky nulová potence a nápaditost ve vápně hostí vyústila v jednoznačný výsledek utkání.

sobota 30.1.2021
FK Pardubice
24. 01. 2021
Martin Nový: Na takovém hřišti jsem ještě nehrál
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.