19.05.2019
ČLD U18, 26. kolo
Příbram B vs. Sokolov
Branky: 62., 70. Vavruška, 8. Nezník, 10. Zemánek, 20. Navrátil, 42. Polanský, 60. Smrkovský
Rozhodčí: Němec – Doubrava, Burian
Příbram B: Smrkovský – Čížek (24. Dvořák), Krotil, Lojín, Matoušek – Vavruška, Nezník (75. Čížek), Zemánek – Navrátil, Vohradský, Polanský

U18 - Vysoká výhra

Daniel Tarczal

Ve dvanáctém jarním kole jsme bez sebemenšího zaváhání porazili tým ze Sokolova.

Od prvních minut jsme dominovali ve všech atributech. Z naší strany se hrál líbivý fotbal, když jsme dokázali kontrolovat tempo hry kvalitním držení míče. Hráče hostů jsme za celý zápas nepustili do žádné brankové příležitosti, přičemž sami jsme dokázali skórovat, jak po rychlých brejcích, tak i po trpělivějších kombinacích.

středa 21.4.2021
Bohemians Praha 1905
18. 04. 2021
Tiskovka s Jozefem Valachovičem: Chválím každého, kdo dnes v našem dresu nastoupil
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.