FK VIAGEM PŘÍBRAM
19.05.2019
ČLD U18, 26. kolo
Příbram B vs. Sokolov
Branky: 62., 70. Vavruška, 8. Nezník, 10. Zemánek, 20. Navrátil, 42. Polanský, 60. Smrkovský
Rozhodčí: Němec – Doubrava, Burian
Příbram B: Smrkovský – Čížek (24. Dvořák), Krotil, Lojín, Matoušek – Vavruška, Nezník (75. Čížek), Zemánek – Navrátil, Vohradský, Polanský

U18 - Vysoká výhra

Daniel Tarczal

Ve dvanáctém jarním kole jsme bez sebemenšího zaváhání porazili tým ze Sokolova.

Od prvních minut jsme dominovali ve všech atributech. Z naší strany se hrál líbivý fotbal, když jsme dokázali kontrolovat tempo hry kvalitním držení míče. Hráče hostů jsme za celý zápas nepustili do žádné brankové příležitosti, přičemž sami jsme dokázali skórovat, jak po rychlých brejcích, tak i po trpělivějších kombinacích.

neděle 9.10.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 11. kolo
FC Sellier & Bellot Vlašim
FK VIAGEM PŘÍBRAM