26.05.2019
Vyšehrad vs. Příbram B
Branky: 11. Jílek, 57. Lojín, 88. Nezník
Rozhodčí: Švorc – Lafata, Stránský
Příbram B: Smrkovský – Skočdopole, Lojín, Benda, Matoušek – Obdržal (46. Švestka), Zemánek, Nezník – Navrátil, Polanský (65. Vokurka), Jílek

U18 - Zasloužené vítězství

Daniel Tarczal

V třináctém jarním kole jsme vyhráli na půdě Vyšehradu 3:0.

Díky kvalitní hře na míči jsme soupeře pouštěli k vlastnímu vápnu jen z dlouhých nákopů a velmi sporadicky. A jelikož se hrálo na umělé trávě za velkého tepla, soupeři postupně ubývaly síly a naši hráči zápas dohráli za bezpečného tříbrankového vedení bez větších komplikací.

středa 21.4.2021
Bohemians Praha 1905
18. 04. 2021
Tiskovka s Jozefem Valachovičem: Chválím každého, kdo dnes v našem dresu nastoupil
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.