ČLD U16, 20. kolo
Č. Budějovice B vs. Příbram B
Branky: 43. Bednář, 51. Trmal - 77. Dařena
Rozhodčí: Vrchota – Votava, Zabilka
Příbram B: Kozelka (34. Boudník) – Halinský, Matějka, Kynkor Michal, Záluský – Kynkor Martin (46. Lisý), Broda, Pech (66. Š. Nikl), Mizera (73. Bálek), Kudelňák, Dařena

U16 - Zbytečné chyby nás stály body

Jan Vostrý

​V šestém jarním zápase na půdě Budějovic jsme prohráli 2:1.

V 1. půli jsme hráli zbytečně ustrašeně, prohrávali osobní souboje a zaslouženě prohrávali 1:0.

Druhý poločas vypadal úplně jinak a díky kombinační hře po zemi jsme měli herní převahu a vytvořili si několik slibných příležitostí ke skórování. I přesto že se soupeř v poslední půlhodině dostával na útočnou půlku jen sporadicky, díky ojedinělé chybě v rozehrávce a našemu neproměňování šancí, skončil zápas o gól pro domácí. Celkově náš tým podal povedený výkon a jen chybami, které se bohužel objevují opakovaně ve více zápasech, jsme si neodvezli ani jeden bod, i když bychom si to za výkon zasloužili.

AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.