ČLD U16, 25. kolo
Slavia B vs. Příbram B
Branky: 13., 86. Kordiak, 35., 38. Náprstek
Žluté karty: Lisý, Mizera (PB)
Rozhodčí: Nejedlý – Chustecki, Kohout
Příbram B: Matějka O. – Halinský (70. Landa), Matějka, Kynkor, Vykysalý (58. Bálek) – Pech, Broda, Lisý, Mizera, Kynkor Martin (46. Záluský) - Dařena

U16 - Rozhodla lepší efektivita zakončení

David Langer

Dobrý výkon na půdě nejlepšího týmu soutěže na body nestačil.

V 11. jarním utkání jsme prohráli 4-0 u vedoucího týmu soutěže Slavie Praha. S výkonem celého mužstva jsem spokojený, protože jsme předvedli sebevědomý výkon a vcelku vyrovnaný zápas proti nejlepšímu celku sezony. V průběhu zápasu jsme si vypracovali 4 jasné brankové příležitosti po krásných kombinačních akcí, ale bohužel neproměnili. Produktivita také byla největším rozdílem obou mužstev, kdy hráči pražské Slavie své šance bohužel využili. Kluci zaslouží pochvalu především za snahu hrát celých 90 minut vysoký presink a dostávat domácí pod tlak a nesnází v rozehrávce.

AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners