FK VIAGEM PŘÍBRAM
Česká liga žáků U 15, 15. kolo
Příbram vs. Liberec
Branky: 20. Plesl - 40. Löffler, 68. Netušil
Příbram: Harásek – Jurica, Hevessy, Sýbek, Šimůnek – Forejt (50. Kindelman), Čížek, Huňa, Deml (61. Havlík) – Plesl, Včelák (50. Krym)

Rozhodnutí přišlo před koncem

Aleš Majer

Tým U15 nedokázal udržet jednobrankové vedení a podruhé za sebou vyšel bodově naprázdno.

Hodnocení trenéra Aleše Majera:
„Zápas se nám individuálně nevydařil. Nedařilo se nám v kombinaci, měli jsme mnoho nepřesných přihrávek, nedařilo se nám i v ostatních individuálních činnostech. Co se týče výsledku, tak po prvním poločase jsme vedli jen díky výkonu Martina Haráska.

Na začátku druhého poločasu jsme náš výkon o něco zlepšili, bohužel po chybě při zpětné přihrávce soupeř vyrovnal. Čtyři minuty před koncem pak hosté po centru z levé strany strhnuli vedení na svou stranu, přes naše zlepšení ve druhém poločase, to bylo zasloužené.“

sobota 20.8.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 4. kolo
SK Líšeň 2019
FK VIAGEM PŘÍBRAM
13. 08. 2022
Hodnocení zápasu s Karvinou od Marka Nikla
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
AmadeusAmadet a.s.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.