FK VIAGEM PŘÍBRAM
Branky: 8. Lachman, 41. Korselt, 63. Skurovec - 12. Havlík
Žluté karty: Skurovec - Havlík
Rozhodčí: Trojan - Beneš, Petráček
Příbram: Harásek – Forejt (36. Krym), Hevessy, Sýbek, Šimůnek – Včelák (61. Lojín), Čížek, Deml, Havlík (51. Šustr) – Plesl, Huňa

U15 - Třetí prohra v řadě

Aleš Majer

Žáci U15 i přes solidní výkon prohráli na půdě Teplic a prohráli i třetí jarní utkání

Hodnocení trenéra Aleše Majera: „Domácí vyhráli zaslouženě, hlavně v úvodu utkání byli lepším týmem. My jsme ale odehráli velmi slušné utkání, po prvních deseti minutách jsme zlepšili postupný útok, byli jsme solidní na míči a dokázali jsme být domácím dobrým soupeřem. Věřím, že jsme naším fotbalem přispěli k velmi pohlednému utkání, které bylo zajímavé pro všechny diváky, útoky se střídaly na obou stranách, domácí byli lepší v přípravě i proměňování příležitostí. Většina našich hráčů podala velice kvalitní výkon.“

sobota 20.8.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 4. kolo
SK Líšeň 2019
FK VIAGEM PŘÍBRAM
13. 08. 2022
Hodnocení zápasu s Karvinou od Marka Nikla
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
AmadeusAmadet a.s.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.