FK VIAGEM PŘÍBRAM
Branky: 24. Jurčenko, 34. Kalina, 37. Jurčenko
Žluté karty: Včelák (P)
Rozhodčí: Jansa - Miškař, Junek
Příbram: Harásek – Jurica (41. Forejt), Hevessy, Sýbek, Šimůnek – Včelák, Čížek, Deml, Krym (51. Garlík) – Plesl, Huňa (36. Havlík)

U15 - Čtvrtá prohra v řadě

Aleš Majer

Žákům U15 se v jarní části nadále příliš nedaří a připsali si čtvrtou porážku.

Hodnocení trenéra Aleše Majera: „V zápase se nám docela dařilo založení útoku, drželi jsme často míč, bohužel jen na vlastní polovině a nedokázali jsme se dostávat do finální fáze hry. Domácí si naopak zakončení dokázali vypracovávat, především díky rychlým protiútokům a dlouhým míčům za naší obranu. V tomto směru jsme Hradci nestačili rychlostně, což se projevilo nejvíce právě v posledních třetinách hřiště. Navíc první dvě inkasované branky jsme dostali jednoduše, v těchto situacích jsme to domácím moc složitě neudělali. Očekávali jsme, že budeme individuálně odvážnější a dokážeme Hradec potrápit více, ale naše očekávání se nám nepodařilo naplnit.“

sobota 20.8.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 4. kolo
SK Líšeň 2019
FK VIAGEM PŘÍBRAM
13. 08. 2022
Hodnocení zápasu s Karvinou od Marka Nikla
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
AmadeusAmadet a.s.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.