FK VIAGEM PŘÍBRAM
Česká liga žáků U 15, 18. kolo
0:0, 5:6pen
Příbram vs. Kladno
Příbram: Harásek – Krym, Hevessy, Sýbek, Šimůnek – Forejt (65.Garlík), Čížek, Huňa, Havlík (46.Jurica) – Plesl, Včelák

U15 - Vyrovnané utkání rozhodly penalty

Aleš Majer

Ve vyrovnaném utkání si žáci U15 připsali první jarní bod.

Hodnocení trenéra Aleše Majera: „Hrálo se spíše bojovné utkání, pohledných akcí příliš k vidění nebylo, zápas byl vyrovnaný. Hosté hrozili hlavně střelami zpoza pokutového území, které nebyly příliš nebezpečné, v první poločase si Kladno, stejně jako my, vytvořilo jednu brankovou příležitost. Ve druhém poločase jsme si vytvořili 3 velké gólové příležitosti, ale nedokázali jsme je využít. V penaltovém rozstřelu byli šťastnější hosté, o vítězi rozhodla až 8 série. V utkání se nám herně vydařily jen některé pasáže, o lepší herní projev nás připravil časté chyby při prvních dotecích. Dobrý výkon jsme odvedli v defenzivě, hostům jsme moc nebezpečných situací nedovolili.“

sobota 20.8.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 4. kolo
SK Líšeň 2019
FK VIAGEM PŘÍBRAM
13. 08. 2022
Hodnocení zápasu s Karvinou od Marka Nikla
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
AmadeusAmadet a.s.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.