Česká liga žáků U 15, 19. kolo
Dukla Praha vs. Příbram
Branky: 5. Pavlovský, 10. Hübl, 65. Bačinský
Příbram: Harásek – Krym, Hevessy (50.Garlík), Sýbek, Šimůnek – Forejt (36.Jurica), Čížek, Kindelman, Včelák – Plesl, Huňa

U15 - Slušný výkon na body nestačil

Aleš Majer

Žáci U15 se i přes celkem zajímavý výkon vracejí z Prahy bez bodového zisku.

Hodnocení trenéra Aleše Majera: „Odehráli jsme pro nás takové typické utkání, kdy jsme schopni ve hře se soupeřem držet krok, ale nejsme dostatečně kvalitní před oběma brankami. Hrálo se na velmi složitém terénu, přesto kluci obstáli při práci s míčem a dokázali si s těžkými podmínkami poradit, hlavně při zakládání a vedení útoku. Bohužel, jak už bylo řečeno, ve finální fázi se nedokážeme prosadit, tam nám zatím chybí kvalitnější řešení situací.Navíc jsme vyrobili dvě velké individuální chyby, které Dukla nekompromisně potrestala, proto je výsledek pro nás velmi nepříznivý, přestože cítíme, že jsme neodehráli špatné utkání.“

pátek 29.3.2024
FC Sellier & Bellot Vlašim