FK VIAGEM PŘÍBRAM
Branky: 8. Hruška - 20. a 58. Plesl
Žluté karty: Penxa - Krejčí
Rozhodčí: Hurych - Navara, Pravda
Příbram: Harásek – Krym, Hevessy (50.Jurica), Sýbek, Krejčí – Šimůnek, Čížek, Kindelman, Deml (60.Havlík) – Plesl, Včelák (65.Forejt)

U15 - První výhra v sezóně

Aleš Majer

První výhra soutěže přišla na půdě vedoucího týmu soutěže!

Hodnocení trenéra Aleše Majera: „První výhra v soutěži nás samozřejmě velmi potěšila, navíc se tak stalo v zápase s prvním týmem tabulky. V prvním poločase jsme hráli velmi dobře, dařil se nám presing, přechod do útoku i postupný útok. Hráli jsme velmi aktivně a odvážně. Ve druhém poločase byla naopak o kousek lepší Sparta, nám se nedařilo udržet míč déle pod kontrolou. Domácí si však vypracovali pouze dvě příležitosti, ve druhém případě skvěle zasáhl Harásek. Nakonec jsme o našem vítězství rozhodli 12 minut před koncem, po rychlém protiútoku a spolupráci našich útočníků. Hráli jsme na perfektně připraveném hřišti, což také pomohlo k našemu dobrému výkonu“

sobota 20.8.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 4. kolo
SK Líšeň 2019
FK VIAGEM PŘÍBRAM
13. 08. 2022
Hodnocení zápasu s Karvinou od Marka Nikla
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
AmadeusAmadet a.s.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.