FK VIAGEM PŘÍBRAM
07.05.2019
Česká liga žáků U 15, 22. kolo
Příbram vs. Pardubice
Branky: 33. Plesl - 17. a 37. Brychnáč, 60. a 70. Šmahel, 39. Pandula, 41. Novák
Rozhodčí: Cichra - Soukup, Chmel
Příbram: Baier – Krym, Sýbek, Krejčí, Jurica – Forejt, Hevessy, Kindlmann, Šimůnek (41. Havlík), Včelák – Plesl

U15 - Jednoznačná záležitost

Aleš Majer

Jednoznačný průběh utkání přinesl vysokou porážku.

Hodnocení trenéra Aleše Majera: „Přestože byl po prvním poločase stav 1:1, mělo utkání od začátku jasný průběh, Pardubice ve hře naprosto dominovali, výborně otáčeli hru a dokázali nás dostat pod soustavný tlak. My jsme naopak podali velmi špatný výkon, chyběli nám dovednosti, nestíhali jsme tempo zápasu, byli jsme nedůslední při bránění, nedokázali jsme se v rozehrávce vyrovnat s presingem soupeře. Až na výjimky nám chyběla odvaha poměřit se s fyzicky i technicky velmi dobře vybaveným soupeřem, který na mě osobně, udělal svým projevem nejlepší dojem v žákovské lize. O výši výsledku rozhodl úvod druhého poločasu, když jsme dostali v rychlém sledu tři branky. “

sobota 20.8.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 4. kolo
SK Líšeň 2019
FK VIAGEM PŘÍBRAM
13. 08. 2022
Hodnocení zápasu s Karvinou od Marka Nikla
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
AmadeusAmadet a.s.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.