FK VIAGEM PŘÍBRAM
Česká liga žáků U 15, 24. kolo
Příbram vs. M. Boleslav
Rozhodčí: Matoušek - Šesták, Glogar
Příbram: Baier – Krym, Hevessy, Sýbek, Krejčí (36.Jurica) – Forejt, Šimůnek, Kindelman, Havlík – Čížek (36.Garlík), Plesl

U15 - Vysoká porážka

Aleš Majer

Nejstarší žáci prohráli na domácím trávníku s Mladou Boleslaví.

Hodnocení trenéra Aleše Majera: „V prvním poločase byly střelecké pokusy 6:6, my jsme však po prvním poločase prohrávali 0:4. To vypovídá o nebezpečnosti situací před oběma brankami, my jsme sice byli schopni kombinovat ve středu pole a v přechodové fázi, bohužel zatím nedokážeme akce dotáhnout do šancí a lepšího zakončení, což se opakuje a nejde nám v tomto směru dosáhnout zlepšení. V tomto utkání jsme navíc vyrobili mnoho chyb při bránění, nedokázali jsme reagovat na míče za obranu, špatně jsme zachytávali náběhy soupeře. Ve druhém poločase nám nechyběla snaha, ale pod dojmem velmi nepříznivého výsledku to již bylo pro nás velmi složité, naopak soupeř byl v pohodě a dál nás trápil rychlými akcemi i velkou produktivitou, na víc jsme dvakrát špatně zareagovali na centr ze strany a zápas pro nás skončil vysokou porážkou.“

sobota 20.8.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 4. kolo
SK Líšeň 2019
FK VIAGEM PŘÍBRAM
13. 08. 2022
Hodnocení zápasu s Karvinou od Marka Nikla
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
AmadeusAmadet a.s.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.