09.04.2019
Příbram vs. Kladno
Branky: 21., 24. Lojín, 18. Baier - 68. Fajka
Rozhodčí: Vnuk - Glogar, Malý
Příbram: Habart – Matouš (45. Čajko), Baier, Šustr, Nováček – Srch (40. Pešek), Jonák, Macek, Bálek, Plot – Lojín

U14 - Rozhodnutí přišlo v úvodním poločase

Jan Vostrý

Tři branky v prvním poločase přinesly výhru nad Kladnem.

Hodnocení trenéra Josefa Strejce: „V zápase s Kladnem jsme chtěli potvrdit výhru z Hradce Králové. V prvním poločase se nám dařila kombinační hra a z jasné převahy jsme vytěžili vedení o tři branky. První vsítil Baier, hlavou po rohovém kopu Srcha a další dvě přidal Lojín po samostatných akcích Srcha na levé straně. V druhém poločase byla hra neurovnaná, obě mužstva měla velký počet nepřesných přihrávek. Celkově jsem spokojen s hrou v prvním poločase, kdy jsme hráli pěkný fotbal, druhý poločas byl plný nepřesností.

sobota 9.7.2022
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice B
22. 06. 2022
Jan Starka: Změny přijdou, ale kostra zůstane, jaká je
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.