Česká liga žáků U 14, 19. kolo
0:0, 5:3pen
Dukla Praha vs. Příbram
Rozhodčí: Štefan - Mesežnikov, Alazani
Příbram: Habart – Rehák, Baier, Štrbo, Nováček – Srch, Jonák (36. Huňa), Šustr, Bálek, Matouš – Lojín (19. Macek)

U14 - Vyrovnané utkání rozhodly penalty

Josef Strejc

Vyrovnané utkání i přes šance na obou stranách branky nepřineslo.

Hodnocení trenéra Josefa Strejce: „Hrálo se na těžkém nerovném hřišti, což oběma týmům komplikovalo kombinační hru. Hra probíhala převážně mezi vápny, ale obě družstva si dokázala vytvořit šance, které mohla využít ke vstřelení gólu. Největší šanci měla Dukla pět minut před koncem, když nastřelila tyč. Kluci zápas odmakali, nikomu nelze upřít snahu vydat ze sebe to nejlepší, bohužel nám chyběla kvalita v herních činnostech. Hodně jsme kazili i jednoduché situace. To co se oproti podzimu velmi zlepšilo je obranná fáze, celého družstva. Na jaře jsme z pěti zápasů dostali jen tři branky, jen zápas v Teplicích nám nevyšel (inkasovali jsme 6 branek).

sobota 20.7.2019
SFC Opava
14. 07. 2019
Zeman: Remíza může být spravedlivá, ale já ji neberu