Branky: Kalivoda 3x, Pelcl 3x, Abrhám 3x, Čadek 2x, Nikl 2x, Zápotočný
Příbram: Melzoch (Schánělec) - Hevessy (Žalud), Havelka – Kalivoda, Abrhám (Nikl), Zápotočný (Sůra) - Příhoda (Pelcl), Čadek

U12 - Zasloužená výhra

Jaroslav Brunclík

Nejmladší žáci potvrdili dobrý vstup do jara a připsali si druhé vítězství.

Hodnocení trenéra Jaroslava Brunclíka: Na dnešní utkání jsme zajížděli do hlavního města, kde dlouhodobě pracují dobře s mládeží a to na FC Tempo Praha. Hráli jsme na UMT výborné kvality, ale co se rozměrů týče, bylo užší hřiště. Měli jsme dobrý vstup do utkání a zaslouženě jsme se ujali vedení, které jsme postupem času navyšovali. První dvě třetiny jsme to potvrzovali i střelecky, kde jsme vedli 13:6. V poslední třetině jsme přidali pouze jeden gól, ale i tak to bylo zasloužené vítězství. Soupeře jsme jednoznačně přestříleli a to 30:10 ve střelách na branku. Naopak soupeř dal z 10 střel 8 branek, takže byl produktivní. My musíme zapracovat ještě na lepším zakončení, protože jinak by byl výsledek daleko vyšší v náš prospěch. Pochvalu zaslouží celé mužstvo za přístup a bojovný výkon.