07.04.2019
Česká liga žáků U 12 A, 14. kolo
Příbram vs. Třeboň
Branky: Hájek 3x, Zápotočný, Kudelňák
Příbram: Melzoch – Toufar ( Hevessy ), Havelka – Zelenka ( Kudelňák ), Kareš ( Abrhám ), Sůra – Hájek, Čadek ( Zápotočný )

U12 - Pokračování jarní jízdy

Jaroslav Brunclík

Žáci kategorie U12 pokračují v dobrých jarních výkonech a vyhráli i čtvrtý zápas.

Hodnocení trenéra Jaroslava Brunclíka: Další mistrovské utkání jsme hráli v domácím prostředí, kde naším soupeřem bylo mužstvo TJ Jiskra Třeboň. Vzhledem k tomu, že měl soupeř pouze jednoho hráče na střídání, tak jsme se dohodli, že budeme hrát dva poločasy o hrací době 35 minut.

Utkání i s respektem k soupeři probíhalo tak, že se hrálo pouze na jednu branku. Soupeř občas zahrozil z rychlého protiútoku, ale vše pochytal spolehlivý brankář Melzoch. Toto utkání bylo pouze o nás. Dobývali jsme branku soupeře celý zápas. Trošku nám chyběla trpělivost, ale hlavně nám chyběla větší přesnost a kvalita v předfinální a finální části. Chyběl nám i větší pohyb a náběhy do prostorů, v kterých bychom ohrozili více branku soupeře. I takovéto zápasy jsou pro nás dobrou prověrkou, protože budeme vědět, na čem musíme dále zapracovat, abychom se i do plné obrany více prosadili. Chlapci zaslouží pochvalu za snahu a nulu na našem kontě. Děkujeme rodičům za podporu.

AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners