Česká liga žáků U 12 A, 18. kolo
Příbram vs. Aritma Praha
Branky: Hájek, Čadek
Příbram: Schánělec – Kindlmann (Žalud), Hevessy – Kudelňák (Kalivoda), Příhoda, Zápotočný – Pelcl (Čadek), Hájek

U12 - Těsné vítězství

Jaroslav Brunclík

Nejmladší žáci zvládli i druhé víkendové utkání a připsali si výhru 2:1 nad Aritmou.

Hodnocení trenéra Jaroslava Brunclíka: Hned v neděli nás čekalo další mistrovské utkání, tentokrát v domácím prostředí. Hrálo se za chladného deštivého počasí a na trávě, která byla bohužel trošku vyšší. Ale pro obě mužstva to bylo stejné a museli jsme se s tím vypořádat. Soupeř k nám přijel s jednoznačnou taktikou, pozorně bránit a vyrážet k rychlým protiútokům. Celý zápas se vyvíjel v tomto duchu. Hráli jsme do plné obrany a chyběla nám větší přesnost a kvalita v poslední fázi hřiště, abychom se více prosadili. Po první třetině byl výsledek nerozhodný a na branku soupeře jsme vystřelili pouze jednou. O přestávce jsme si řekli, že hru zrychlíme a nebudeme tak dlouho držet míč. Ve druhé třetině jsme už branku více ohrozili ze střel, ale branku jsme vstřelili z p.k. po faulu na Jardu Hájka. Sám postižený s přehledem p.k. proměnil. Do třetí třetiny jsme vstupovali s tím, že přidáme ještě nějaké góly, ale bohužel nám chyběla větší kvalita. Sice jsme vstřelili branku ze hry, ale soupeř vstřelil po naší nepozornosti také branku. Ceníme si vítězství, ale utkání nám ukázalo, na čem musíme zapracovat a v čem se stále zlepšovat. Děkujeme rodičům i za nepříznivého počasí za podporu.

sobota 26.10.2019
FC FASTAV Zlín
19. 10. 2019
TISKOVKA: Roman Nádvorník hovoří o duelu na Slavii