Branky: 4. Příhoda, 48.Čadek, 59. Zápotočný - 63. Fink, 66. Růžička, 87. Panoš
Diváci: 80
Příbram: Schánělec ( Karas ) - Hevessy ( Zápotočný ), Havelka – Příhoda, Abrhám ( Nikl ), Zelenka ( Kalivoda ) - Čadek ( Toufar ), Kareš

U12 - Pohledné utkání skončilo remízou

Jaroslav Brunclík

V sobotu v nezvyklém čase jsme na domácím hřišti přivítali soupeře ze západu Čech a tím nebyl nikdo jiný, než FC Viktoria Plzeň.

Hodnocení trenéra Jaroslava Brunclíka: Na toto utkání jsme se dlouho těšili a určitě nás nezklamalo. Utkání bylo otevřené od první minuty, do poslední minuty. Akce střídala akci na obou stranách. My jsme se v první třetině ujali vedení po krásné střele Matěje Příhody a takto skončila i první třetina. Do druhé třetiny jsme vstupovali na hřiště s tím, že bychom chtěli výsledek navýšit. V tomto utkání rozhodovaly o výsledku nezvykle standardní situace. Nám se povedly ve druhé třetině dvě a po trefě Adama Čadka a Filipa Zápotočného, jsme soupeři odskočili až na výsledek 3:0. Do poslední třetiny jsme tedy vstupovali s náskokem tří branek. Soupeř tentokrát hrál jednoduše od zadu ( vše brankář vykopával ) a jejich hra se zaměřila na jednoduché zakládání akcí a tlakem na soupeře udělat chybu a vstřelit kontaktní gól. To se jim povedlo, po naší chybičce v zadních řadách a to vlilo soupeři sílu do dalšího boje. My jsme se dostali trošku pod psychický tlak a soupeř toho okamžitě využil a po standardní situaci snížil na rozdíl jedné branky. My jsme se oklepali a mohli zvýšit náskok, ale bohužel naše šance zůstaly nevyužity. Asi tři minuty před koncem soupeř zahrál dobře rohový kop a hlavou vyrovnal na konečný výsledek 3:3. Poslední slovo jsme mohli mít my, ale z blízkosti jsme vystřelili pouze vedle soupeřovy branky. Musím mužstvo pochválit za bojovnost, snahu o náš fotbal, který se učíme a našim rodičům za slušné fandění, na rozdíl od soupeře.