09.06.2019
Česká liga žáků U 12 A, 12. kolo
Sparta vs. Příbram
Příbram: Schánělec ( Melzoch ) - Hevessy ( Toufar ), Havelka – Příhoda ( Zápotočný ), Abrhám ( Nikl ), Čadek – Kareš ( Kindlmann ), Hájek

U12 - Sezóna zakončená porážkou

Jaroslav Brunclík

Poslední mistrovské utkání jsme hráli na půdě největšího favorita soutěže

Hodnocení trenéra Jaroslava Brunclíka: Soupeřem nám nebyl nikdo jiný, než AC Sparta Praha. Utkání to bylo velice náročné za velmi teplého počasí, ale na fantasticky připraveném hřišti v areálu Sparty na Strahově. První třetina byla velmi vyrovnaná, ale bohužel z jedné akce se Sparta ujala vedení. I my jsme měli své šance, ale bohužel zůstaly nevyužity. Do druhé třetiny jsme změnili rozestavení, ale nevedlo se nám tolik, jako v první. Byli jsme méně nebezpeční, chybělo nám více sebevědomí podržet míč i snaha hrát ve více hráčích dopředu. Soupeř nám přidal další tři branky. Do poslední třetiny jsme vstupovali s tím, že se pokusíme ještě s výsledkem něco udělat a vstřelit nějaký gól. Bohužel se nám to nepovedlo, i když jsme se vrátili do rozestavení, na které jsme více zvyklí. Naše šance zůstaly nevyužity, oproti Spartě, která nám dala dvě branky. Šli jsme celkem třikrát sami na brankáře. Nevstřelili jsme gól, ale tyto zápasy nás určitě posouvají dále a věřím, že příště se můžeme se Spartou poprat více. Děkujeme rodičům za podporu a budeme makat dále.

sobota 14.12.2019
1. FC Slovácko
14. 12. 2019
Starosta Příbrami Jan Konvalinka: Příbram a fotbal patří k sobě