02.04.2019
Příbram vs. Č. Budějovice
Branky: 27. Puchmertl - 56. Matoušek, 85. Etemike
Rozhodčí: Ardeleanu - Mokrusch, Kožár
Příbram: Švenger – Benda, Duda (46. Vlček), Nitrianský, Hloušek, Polák (70. Janota), Polidar (57. Jílek), Jandera, Katidis, Šíma (75. Jelínek), Puchmertl
Č. Budějovice: Luksch – Kočí, Jáša, Řezáč, Ardamica, Lindák, Bouguetouta (82. Etemike), Pouček, Matoušek, Tomášek (17. Krejčí), Kalousek

Juniorka - Ztracený bod v závěru

Jan Vostrý

Juniorka v prvním utkání nadstavbové části neudržela vedení z prvního poločasu a s Českými Budějovicemi těsně prohrála.
sobota 15.8.2020
Příprava A-tým, přát.
FK Dukla Praha
10. 08. 2020
Jaroslav Starka: Není mi po chuti, že nás chtějí testovat každý zápas
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.