FK VIAGEM PŘÍBRAM
09.04.2019
Nadstavba B, 2. kolo
Karviná vs. Příbram
Branky: 26. a 88. Suchan, 45. Faško, 49. Wala, 86. Paholík - 72. a 76. Vůch, 81. Polidar
Žluté karty: Fokaidis, Paholík, Hladík (K)
Rozhodčí: Mojžíš - Antoníček, Horák
Příbram: Beran - Mezera, Duda (60. Hloušek), Jelínek, Nitrianský, Vůch, Kilián, Průcha, Polidar, Sirotek (46. Jandera), Vavruška (46. Polák)

Utkání plné branek

Jan Vostrý

V zápase bohatém na vstřelené branky byli nakonec šťastnějším týmem domácí, kteří díky dvěma brankám v závěru berou tři body.
neděle 9.10.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 11. kolo
FC Sellier & Bellot Vlašim
FK VIAGEM PŘÍBRAM