Nadstavba B, 7. kolo
Branky: 6. a 83. Hlúpik, 68. Janota, 86. Hloušek
Žluté karty: Šíma - Válek
Rozhodčí: Váňa - Vlček, Šimáček
Příbram: Boháč – Benda (46. Janota), Duda (67. Sirotek), Šíma, Mezera, Jílek (46. Puchmertl), Hloušek, Polák (80. Belej), Jelínek, Hlúpik, Keita
Teplice: Plachý – Válek, Moncevičs (46. Kýnyai), Mikšovský, Vobecký, Baftijar (78. Novák), Kuchař, Ondrášek (69. Džuban), Vepřovský, Mustafić, Šmalcl

Vysoká výhra nad Teplicemi

Jan Vostrý

Juniorka dokázala odčinit předchozí zaváhání a čtyřmi brankami porazila na domácím trávníku Teplice.
sobota 6.3.2021
FC Slovan Liberec
20. 02. 2021
Ondřej Kočí: V zápase se nám nedařilo vůbec nic
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.