05.05.2019
FORTUNA:LIGA, N1
Slovácko vs. Příbram
Branky: 5., 9., 65. Kalabiška, 18. Janošek, 74. Hofmann - 39. Matoušek
Žluté karty: Rezek, Keita (P)
Rozhodčí: Matějček – J. Moláček, D. Hock
Slovácko: Trmal – Juroška, Hofmann, Šimko, Reinberk – Daníček (76. Sadílek), Janošek – Navrátil (86. Rezek), Havlík, Kalabiška – Hološko (79. Diviš)
Příbram: Kočí – Nitrianský, Tregler, Chaluš (74. Kingue), Antwi (18. Jablonský) – Mingazov, Soldát, Květ, Rezek (56. Keita), Fantiš - Matoušek

Hororový vstup do utkání rozhodl

Jan Vostrý, Zdeněk Brož

Obrovské individuální chyby v defenzivě stály Příbram jakoukoliv naději na bodový zisk v úvodním kole nadstavby.

K historicky prvnímu utkání nadstavbové části nastoupila Příbram i s uzdraveným Antonínem Fantišem na půdě Slovácka, kde chtěla odčinit necelý měsíc starou porážku 0:2.

Start zápasu však nabral hororový scénář. V 5. minutě ve snaze odebrat soupeři míč přihrál Nitrianský přímo do kroku Kalabiškovi, který otevřel skóre utkání. Za další čtyři minuty se po centru znovu prosadil nepokrytý Kalabiška  a zvýšil vedení domácích. Třetí branku mohl vzápětí přidat  Janošek, ale Kočí dokázal jeho pokus vytěsnit na břevno. Domácí hráč si spravil chuť v 17. minutě a uzavřel katastrofální příbramský vstup do utkání.

Po brankově bohatém začátku se hra uklidnila a Příbram dokázala do poločasu snížit zásluhou trefy Jana Matouška, který tečovanou střelou vstřelil svojí letošní sedmou branku.

Do druhého poločasu se hosté snažili nastoupit aktivně, ale znovu je srážely velké individuální chyby v obraně. Ve 49. minutě ještě dokázal ještě Kočí vychytat Navrátila, ale na pokus Kalabišky po chybě Chaluše byl krátký a bývalý příbramský hráč zkompletoval hattrick. Definitivní podobu výsledku pak dal ve 74. po rohovém kopu nikým nehlídaný Hoffman .

V samotném závěru utkání mohl ještě po standardní situaci snížit Fantiš, ale přes hradbu těl nedokázal dotlačit míč za brankovou čáru.

neděle 27.9.2020
AC Sparta Praha
12. 09. 2020
Tiskovka S Pavlem HORVÁTHEM po utkání s Opavou
FanshopAkademieO2 TV
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartnersNANOPLM+ s.r.o.AAA AUTO