19.06.2019
SK Dynamo České Budějovice vs. 1.FK Příbram
Branky: 77. Ayong - 65. Jandera, 76. Květ
Rozhodčí: Rejžek – Kotalík, Pečenka
SK Dynamo České Budějovice: 1. poločas: Staněk – Kladrubský, Novák, Talovierov, Čolič – Mareček, Havelka – Martan, Javorek, Šplíchal – Ledecký. 2. poločas: Křížek – Řezáč, Novák, Fišl, Provod – Wermke, Čavoš, Mareček, Froněk – Ayong, Táborský.
1.FK Příbram: 1. poločas: Boháč – M. Held, Kodr, Mezera, Jablonský – Janota, Januška, Soldát, Polidar – Fantiš, Vandas. 2. poločas: Kočí – Průcha, Šimek, Tregler, Cmiljanovič – Belej (79. Šíma), Květ, Kilián, Jandera – Škoda, Voltr.

Příprava: Úvodní zápas jsme vyhráli

Zdeněk Brož

K prvnímu zápasu letní přípravy jsme jeli do Českých Budějovic, kde jsme zvítězili 2:1 brankami Jandery a Květa.

První přípravné utkání

sobota 23.11.2019
Bohemians Praha 1905
11. 11. 2019