15.06.2019
Česká liga žáků U 14, B2
Příbram vs. Litvínov
Branky: 2., 63. a 70. Huňa, 35. a 49. Lojín, 54. Šustr
Příbram: Habart – Nováček (50.Rehák), Štrbo, Baier, Matouš – Bálek (30. Krameš), Šustr, Deml (64.Rajl), Huňa, Jonák (55.Čajko) – Lojín

Hodnocení trenérů: „První barážové utkání bylo silně ovlivněné větrem a také nervozitou našich kluků, která je v tomto věku vzhledem k důležitosti zápasu pochopitelná. Ve druhém zápase jsme se rychle dostali do vedení a zápas jsme pak již zvládli, zejména ve druhém poločase už jsme dominovali. Je potřeba ocenit i výkony Litvínova, který, ač je menším klubem, nám byl minimálně po tři poločasy dvojzápasu velmi dobrým a nepříjemným soupeřem. My jsme byli techničtějším týmem a soupeři jsme se dokázali vyrovnat v bojovnosti, navíc kluci odehráli oba zápasy s velkou zodpovědností a přístupem, někteří i se zdravotními problémy. Jsme rádi, že kategorie straších žáků budou i v příštím ročníku působit v nejvyšší soutěži.“

sobota 9.7.2022
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice B
22. 06. 2022
Jan Starka: Změny přijdou, ale kostra zůstane, jaká je
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.