Branky: 35. Holík, 66. Frána - 21. Januška, 81. Janota
Diváci: 329
Příbram B: Melichar - Jelínek, Puchmertl (37. Polák), Mišůn, Průcha - Vlček, Hájek, Januška - Janota, Jandera, Belej (82. Ptáček)

Z Karlových Varů veze béčko bod

Petr Janota

Obnovený B tým remizoval na půdě Karlových Varů 2:2. Bonusový bod následně získal v penaltovém rozstřelu soupeř.

V prvním mistrovském zápase na půdě karlovarské Slávie nás čekal domácí mladý a bojovný tým. V prvním poločase nás zatlačili do defenzívy agresivní a bojovnou hrou, dlouhými auty a častými standardními situacemi. Do vedení jsme šli však my, kdy se po průniku Janoty krásně trefil Januška 0:1. Vyrovnání domácích přišlo po jednom z mnoha rohů, kdy Melichara prostřelil Holík 1:1.

V druhém poločase již domácím trochu docházeli síly a tak jsme se častěji dostávali do vápna domácích a po centru Jandery a hlavičce Janoty byla gólová dorážka Beleje z ofsajdu. Domácí zahrozili také po centru a hlavička Frány byla úspěšná 2:1. Nakonec jsme se zaslouženého vyrovnání dočkali,kdy po dalším centru Jandery byla koncovka Janoty úspěšná 2:2.

V penaltové loterii naši střelci zklamali a tak bod navíc získali domácí.