26.08.2019
Branky: 24. Voltr (P), 57.Nový (P), 70. Polák
Žluté karty: Jandera - Žaloudek, Rajnoch, Sodoma
Rozhodčí: Matějček - Krejsa, Štefan
1.FK Příbram B: Melichar - Nový (60. Šíma), Puchmertl, Mezera, Antwi - Hájek, Jablonský, Januška (84. Ortiz) - Janota, Voltr(60. Slepička, 62. Belej), Jandera (46. Polák)
FK Motorlet Praha: Janáček - Suk, Čepelák, Rajnoch, Rossmann ((70. Sodoma, 90. Václavík) - Žaloudek, Mařík (46. Vojta), Radosta, Fotr (79. Jonáš, Hurka - Dvorský

Béčko slaví první výhru

Petr Janota

Obnovený B tým se poprvé představil doma a proti dosud plně bodujícímu Motorletu si připsal první výhru v soutěži.

V prvním domácím zápase hraném na hlavním stadionu nás čekal zatím stoprocentní Motorlet. Zápas začal naším tlakem, ale konsolidovaná obrana hostů nás do velké šance nepustila. Naopak první šanci měli po brejku hosté, ale Melichar byl připraven. Poté chytře rozehrál chytře přímý kop Nový na Janušku, při jeho kličce si ve vápně na míč sáhl obránce hostů rukou a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Voltr 1:0. Dál pokračovalo dobývání hostující branky a hosté hrozili brejky.

Do druhého poločasu lépe vstoupili hosté, ale nic vážného si nevypracovali. Po nákopu od Melichara a prodloužené hlavičce Janoty běžel sám na brankáře Janáčka Januška, jeho pokus o lob mu nejprve Janáček vystihl, ale poté ho trochu nešikovně fauloval a byla nařízena druhá penalta. I s tou si exekutor Nový s přehledem poradil 2:0. Poté trošku upadlo tempo zápasu a až Jablonský vytáhl míč přes půl hřiště, uvolnil Janotu, ten nastřelil břevno a v dorážce se Polák nemýlil 3:0. Do konce zápasu se již kromě neproměněného sólového nájezdu Beleje již nic nezměnilo a tak si naše B mužstvo připsalo první vítězství v soutěži.

AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners