10.08.2019
I.Celostátní liga U19, 1. kolo
1.FK Příbram vs. FC Zbrojovka Brno
Branky: 11. a 59. Gabriel, 89. Budínský - 25. Ševčík, 39. Kamenský (p)
Žluté karty: Schindler, Vohradský - Šmíd, Kamenský
Červené karty: 36. Šmíd (B)
Rozhodčí: Kotalík - Hodek, Vyhnal
1.FK Příbram: Smrkovský - Schindler (38. Kubík), Dolejš, Krotil, Kolář, Švestka, Gabriel, Vokřínek, Budínský, Polanský (55. Vott), Vohradský (76. Vokurka)

U19 - Vítězný vstup do soutěže

Daniel Huňa

Nejstarší dorostenci zvládli úspěšně vstup do nového ročníku dorostenecké ligy a porazili na domácím trávníku Brno.

Příbram vstoupila do zápasu velmi aktivně. Dobře kombinovala a tlačila se dopředu. Odměnou jí byla branka v 11. minutě. Domácí měli velkou chuť a vytvářeli si velmi dobré šance. Ve 25. minutě hosté poprvé vystřelili na branku a hned dokázali vyrovnat. Inkasovaná branka zaskočila domácí a do konce poločasu bylo Brno aktivnější a dokázalo po faulu a nařízenému pokutovému kopu otočit výsledek na 1:2. V druhé půli se domácí snažili dobýt obranu hostů. Vše vsadili na útok a nakonec dokázali vstřelit dvě branky a získat cenné tři body, proti tak kvalitnímu soupeři, jakým Brno je.

Trenér Huňa: Začátek zápasu byl přesně takový, jakým způsobem se chceme prezentovat. Hráli jsme velmi aktivně a vytvářeli si velmi dobré šance, které jsme ale neřešili kvalitně. Místo toho, abychom zápas kontrolovali a přidali branku, tak jsme inkasovali z první střeli hostů. Zápas byl pro kluky velká škola. Jsem rád, že si šli za vítězstvím a chtěli uspět. Je ale vidět že je to velmi mladý tým a je pořád na čem pracovat.

AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners