1.FK Příbram
16.09.2019
ČFL A, 6. kolo
2:0
Sparta B vs. Příbram B
Branky: 15.Horák, 32. Juliš
Žluté karty: Dudl, Mareček – Mezera, Stuparevic
Rozhodčí: Hányš – Aubrecht, Jati
Diváci: 250
Sparta B: Čtvrtečka – Gabriel, Piško, Talovierov, Dudl, Graiciar, Karabec (85. Flak), Šimáček (88. Burda), Mareček, Juliš (79. Prokopec), Horák
Příbram B: Kočí - Nový, Puchmertl, Vilotic, Mezera - Hájek (79. Vlček), Petrák, Paulinho (79. Polák) - Janota, Stuparevic, Ptáček (76. Belej)

Sparta rozhodla o své výhře do poločasu

Petr Janota

Utkání s rezervou Sparty Praha skončilo dvoubrankovou výhrou domácího týmu, který se dokázal prosadit během prvního poločasu.

Do utkání na Strahově jsme vstoupili aktivně a tak se od začátku hrál vyrovnaný zápas. Bohužel jako první jsme inkasovali my, když po brejku dotáhl svou dlouhou kličku Horák a obstřelil Kočího 1:0! Na obrazu hry se nic nezměnilo a skóre hry se měnilo jen v náš neprospěch, když Juliš zachoval v koncovce klid 2:0! Kontaktní branku mohl vstřelit Hájek,ale po kličce brankaři branku netrefil.

V druhém poločase ubylo střel i šancí a Sparta si své vítězství již pohlídala.

FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.