FK VIAGEM PŘÍBRAM
Branky: 68.,72. Mužík - 5.Sunday, 49. Antwi, 87. Polák
Žluté karty: Vůch - Jelínek, Vilotič
Rozhodčí: Urbam - Benedikt, Tupý
Příbram B: Melichar - Jelínek, Puchmertl, Mezera, Vilotič - Petrák, Kilián (77. Šíma), Vlček- Janota (73. Belej), Sunday (77. Polák), Antwi (86. Rohlík Adam)

Výhru v Domažlicích trefil v závěru Polák

Petr Janota

Béčko sice neudrželo nadějné vedení o dvě branky, ale o importu tří bodů do Příbrami nakonec rozhodl v závěru střídající Martin Polák.

Úvod zápasu byl hektický, nejdříve vykopával z naší prázdné branky míč Vilotič a na druhé straně vzápětí po přihrávce Kiliána zachoval klid v koncovce Sunday 0:1! Domácí se poté tlačili za vyrovnáním a my celkem dobře zakládali nebezpečné protiútoky. A jelikož oběma celkům chyběl v koncovce klid, skončil poločas naším vítězstvím.

Druhý poločas začal stejně jako první, domácí se tlačili k našemu vápnu a my po ose Sunday - Janota - Antwi skórovali 0:2! Domažlice poté vše vrhli do útoku, vystřídaly 5 hráčů a díky produktivnímu Mužíkovi skóre srovnali 2:2! Zvláště vyrovnávací gól byl z kategorie nádherných. V závěru se k nám přiklonilo nezbytné štěstí a Polák po individuální akci skóroval 2:3! Tohoto vítězství si opravdu moc vážíme!

sobota 8.10.2022
Fortuna Divize A, 10. kolo
FK VIAGEM PŘÍBRAM B
TJ Sokol Lom