11.11.2019
1:1, 3:5pen
SK Benešov vs. 1.FK Příbram B
Branky: 47. Vrňák - 63. Belej
1.FK Příbram B: Melichar - Jelínek, Puchmertl, Mezera, Vilotič - Petrák, Kilián, Belej - Antwi, Sunday, Janota (79. Polák)

Béčko veze z Benešova dva body

Petr Janota

Nerozhodné utkání na půdě Benešova rozhodovaly penalty, ve kterých jsme konečně dokázali uspět.

Zápas se odehrál za neustálého deště,ale na jinak dobře připraveném hřišti. Obě mužstva se prezentovala velkým nasazením a soubojovým fotbalem. Domácí se snažili prosadit důrazem při standardních situacích, my jsme se snažili dobýt branku domácích spíše po rychlém kombinačním přechodu. Asi největší šancí prvního poločasu byla krásná střela Beleje do břevna.

V úvodu druhého poločasu se domácí dostali do vedení po velké chybě obrany Vrňákem 1:0! Naše zvýšené úsilí vedlo po několika slibných náznacích k vyrovnání, kdy se po centru Sundaye hlavou nemýlil Belej 1:1! Zbytek zápasu už na těžkém terénu sliboval zajímavou koncovku, domácí se dostali do dvou závarů před naší branku, my jsme nastřelili tyč Polákem a míč uklidili obránci z prázdné branky. a jelikož jsme se neprosadili z několika výrazných přečíslení,kdy nám chyběl větší klid v koncovce, čekal nás penaltový rozstřel. Ve čtvrté sérii byl Melichar úspěšný a jelikož naši střelci byli úspěšný,připsali jsme si poprvé v této sezóně plusový bod.

AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKobas s.r.o.KOBERCE BRENO, spol. s r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýOKNOPLASTIK s.r.o.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Shaft stavby Praha s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovocePartners